Vernisáže
_____________________________
                                                                             1/3   ►►  Ďalšie
 
     29.04.2010 Kultúrne centrum - Nemšová
 
     Dňa 29.4.2010 sa konala vernisáž spojená so samostatnou výstavou mojich obrazov v Kultúrnom centre v Nemšovej, usporiadaná Mestom Nemšová a zakladateľmi občianskeho združenia na pomoc onkologickým pacientom, ktorej 30%-ný výťažok z predaja obrazov bude venovaný vznikajúcemu OZ PEREGRÍN.    
     Výstava trvala do 3.5.2010 a potom od 7.5.2010 pokračovala časť mojej výstavy s Výstavou prác ľudovej tvorivosti, ktorú usporiadal Senior klub Nemšová, Jednota dôchodcov Slovenska, MO Únia žien Slovenska a Mesto Nemšová.
     Výstava mojich obrazov vyzerala úžasne, veľmi krásne priestory dotvárali pompéznosť celej výstavy. Na vernisáži sa zišlo veľa zaujímavých ľudí, milovníkov umenia. Pani Hilda Dobešová, spoluusporiadateľka výstavy zahájila vernisáž a privítala všetkých pozvaných hostí, medzi ktorými bol primátor mesta Nemšová, pán Ján Mindár, pani Ing. Eva Brandoburová, zástupcovia základných a umeleckých škôl, zástupcovia Senior klubu Nemšová, Jednoty dôchodcov, Únie žien Slovenska a Klubu Venuša v Novej Dubnici pod vedením pani Anny Šebovej. Všetci mi zaželali veľa zdravia a úspechov v mojej práci.
     Predpremiérou vernisáže bola dňa 28.4.2010 návšteva pána premiéra Róberta Fica a ďalších členov vlády SR, ktorí navštívili naše mesto. Stretnutie s nimi na raute, ktoré sa konalo v priestoroch už nainštalovanej výstavy bolo veľmi príjemné a povzbudzujúce.
     A na záver by som sa chcela veľmi pekne poďakovať všetkým účastníkom a spoluorganizátorom, že si našli čas a prišli, pomohli a prispeli na dobrú vec - podporiť naše vznikajúce OZ PEREGRÍN.

     Ďakujem.
 
                                                                                                                   1/3   ►►  Ďalšie