Vernisáže
                                                                                                             
_________________________________
                                                                             ◄◄   Späť   2/3   ►►  Ďalšie
 
02.12.2009 Galéria NOVA - Nováky
 
     Dňa 2. decembra 2009 sa konala vernisáž spojená so samostatnou výstavou mojich obrazov v galérii Nova v Novákoch. Výstava potrvá do 5. januára 2010.

     Na vernisáži sa zišlo veľa zaujímavých ľudí, milovníkov umenia. Riaditeľka Kultúrneho centra v Novákoch p. Horná zahájila vernisáž a privítala všetkých pozvaných hostí, medzi ktorými boli aj zástupcovia mestských úradov z Novákov viceprimátor p. Zaťko a z Nemšovej primátor p. Minďár, p. Ing. Bagin, p. Ing. Brandoburová a p. Chmelina. Páni primátori mi zaželali veľa úspechov v mojej práci a p. Minďár predstavil nováčanom aj naše mladé mesto na Považí.

     Veľmi milo ma prekvapila svojou prítomnosťou regionálna televízia, s ktorej redaktorkou pôsobiacou aj v televízii TA3 s p. Tyúchovou som mala príjemný rozhovor o mojich obrazoch.

     Vo veľmi príjemnej atmosfére, v príjemnom prostredí galérie a pekne nainštalovanými obrazmi vďaka výtvarníčke p. Krištofovej, sme všetci strávili celé popoludnie. O chutné občerstvenie sa postarali Vladko a Evka Švecovci z reštaurácie Foullhouse v Novákoch.

Všetkým ďakujem.
 
                                                                                                                   ◄◄   Späť   2/3   ►►  Ďalšie